סדנת התמודדות עם לחץ

לחץ הוא מרכיב חשוב בהישרדות שלנו. כבני אדם, פיתחנו מנגנוני הגנהכדי לשרוד בעולם מלא בסכנות.

לחץ מלווה אותנו בכל שלב בחיים, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו מת־מודדים עם מצבים שמעלים את רמת הלחץ שלנו עד לכדי תפקוד לקויולפעמים אפילו לשיתוק. אבל האם לחץ הוא בהכרח דבר שלילי?בסדנת התמודדות עם לחץ נבחן ונסביר מהם גורמי הלחץ שמשפיעים עלי־נו, כיצד ניתן להתמודד איתם בהיבט הרגשי, המנטלי והפיזי ונגבש אסטרט־גיית התמודדות אישית.

מתי בפעם האחרונה צעדתם על קרש שתלוי בין שני גורדי שחקים, ביןשמיים וארץ? בחוויה מציאותית להפליא, מרגשת ומלהיבה מול כל הקהל.וכאשר הלב שלכם פועם, ובלוטות הזיעה מתחילות לעבוד, איך בכל זאתאפשר להתגבר על הלחץ ולהצליח במשימה? כל התשובות, בסדנה.

למי הסדנה מתאימה?

• נוער• חטיבה ומעלה• בוגרים

סדנת עבודת צוות

בבית הספר, בצבא, באוניברסיטה, בעבודה, ואפילו בתוך התא המשפחתי -כל חיינו אנחנו עובדים בצוותים שונים.

בין אם כאלו שבחרנו ובין אם לא. לדעת לעבוד בצוות נכון זו מיומנות הכרחית. לכן פיתחנו סדנה שכולה מוקדשת לנושא ומטרתה להכיר את הכוחות הפועלים בתוך הצוות ושמה דגש על יצירת שיח חיובי ומפרה בצוות, כזה שיוביל לתוצאות הטובות ביותר.

נלמד על התפקידים השונים שחוזרים על עצמם בכל קבוצה ונשאל את עצמנו -איזה תפקיד אני תופס בכל קבוצה בחיים? האם אני ממלא תפקידים שונים בקבוצות שונות?

את כל מה שנלמד בסדנה, נתרגל במשחק חדר בריחה במציאות מדומה.כאשר אחד מחברי הצוות מרכיב את משקפי הVR הוא יראה לפניו פצצה אותה יצטרך לנטרל. הבעיה היא שהפתרון נמצא אצל שאר חברי הצוות שלא יודעים מה הוא רואה. על המשתתפים לעבוד יחד, בשיח משותף, כדי לא להתפוצץ(וירטואלית, כן?)

למי הסדנה מתאימה?
• נוער• חטיבה ומעלה• בוגרים

VRסדנת היכרות עם עולם ה

טכנולוגית המציאות המדומה קיימת כבר עשרות שנים. אבל בשנים האחרו־נות עלתה מדרגה בכל הקשור ליכולות שלה.

בסדנת היכרות עם עולם הVR המשתתפים יקבלו טעימה לחוויה לא מהעולםהזה, לא מציאותית, מרגשת ומופלאה. בסדנה נחשף ליכולות של מכשירי המציאות המדומה, נדבר קצת על מה זהמציאות מדומה, מה אפשר להשיג באמצעותה ואיך חשיבה יצירתית מתקשרת לעולם הזה.

זו סדנה חוויתית ודינמית בה המשתתפים יחולקו לקבוצות ויעברו בין שלל תחנות, כאשר בכל תחנה יש משחק אחר שיגרום למשתתפים להגיד בסוף "זהו כבר נגמר?"

למי הסדנה מתאימה?
• נוער• חטיבה ומעלה• בוגרים

סדנת עמידה מול קהל                                        

VRGO הינה המשווקת הרשמית של האפליקציה Speech Virtual –אפליקציה לשיפור יכולות עמידה מול קהל.

התוכנה מבוססת בינה מלאכותית , זה מאפשר לנו לקבל נתונים מדויקים על כל אספקט בנאום . בין הפרמטרים התוכנה בוחנות קשר עין, מהירות דיבור, מילות מפתח,עוצמת הקול ועוד אספקטים רבים ועוד פיצ'רים רבים. האפלקציה היא הפתרון המושלם לשיפור הביצועים בעמידה מולכל סוג של קהל, העלאת הבטחון וגם את רמת שפת האנגלית.

אנו מציעים לכם  לקחת חלק בחוויה חד פעמית במהלך הסדנה והתנסות פרקתית בתוכנה, היכנסו לראיונות עבודה, נסו להרשים בנאום מעלית, ביחנו את עצמכם בהצגה מול קהל של 100, ועוד המון התנסויות מעניינות.

למי הסדנה מתאימה?
• ארגונים• חטיבה ומעלה• בוגרים

סדנת מבינים AI

הקניית הבנה בסיסית של מושגים וטכנולוגיות בתחום הבינה המלאכותית הצגת מגוון יישומים וכלים מעשיים מבוססי AI דיון בהשפעות ובהיבטים אתיים של שילוב AI התנסות מעשית של המשתתפים בשימוש בכלים נבחרים.

הסדנה מתילה בהקדמה ומבוא, מהי הבינה המלאכותית?
כיצד היא מתקשרת לבינה יצרנית?
מהפכת הAI: השפעות על התחומים השונים וחששות מהעתיד
להפוך את החשש לחשק: בינה מלאכותית ככלי משלים ומעצים.

כמובן שגם חייב גם להתנסות. פרקטיקה מעשית והצגת ארגז כלים והתנסות מעשים בכלים נבחרים שיתאימו לכם.

בוא נבנה יחד!

כחלק מהבנה שלנו, ארגונים ומסודות שונים זקוקים להתאמה של התוכן, אנחנו מזינים אותכם ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל להרכיב סדנה שתתאים במיוחד עבורכם.

צרו קשר לעוד פרטים.

בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הטופס נשלח בהצלחה! נחזור אליכם בהקדם.
משהו לא טוב בפרטים שמלאתם. בדקו שוב בבקשה.

כל הזכויות שמורות ל vrgo בע״מ